2017 Yılında geliştirilen ve testleri tamamlanan  Seri Çözgü Hazırlama Makinesi, DEVSAN’ın en son ürünüdür. Otomatik d-warper DIRECT makineler, DEVSAN’ın iplik ve tekstil makineleri konularındaki 28 yıllık bilgi birikimini yansıtmaktadır.

d-warper DIRECT Seri Çözgü Hazırlama Makinesi’nin ve Cağlık’ın tüm parçaları, SolidWorks bilgisayar destekli tasarım ve mühendislik yazılımında geliştirilmiştir. Çözgü hazırlama tamburunun statik ve dinamik dayanımı, sonlu elemanlar analizi yöntemi ile test edilmiş ve 1,200 m/dk çözgü hazırlama hızına kadar garanti edilmiştir.

Tüm mekanik parçalar, DEVSAN tesislerindeki CNC işleme merkezlerinde üretilmektedir. Herhangi bir atıklık ya da eksen kaçıklığı oluşmaması için, lineer kızak yatakları tek seferde işlenmektedir.

İlksez‘in kontrol ve otomasyon tecrübesi, uzun yıllar boyunca tekstil ve diğer endüstriyel makineler ve sistemlerin elektrik ve otomasyon donanımlarını ve yazılımlarını üretmesinden kaynaklanmaktadır.  Bir İlksez şirketi olan DEVSAN, makine ve cağlıkların elektrik ve otomasyon kabinlerini kendi tesislerinde üretmektedir. İlksez, Siemens Otomasyon Çözüm Ortağı ve yetkili satıcısıdır.

Tüm DEVSAN makineleri, ISO 9001 kalite sertifikalı Bursa tesislerimizde, Avrupa Birliği ve Türkiye makine güvenlik normlarına uygun şekilde, CE belgeli üretilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

DEVSAN seri çözgü hazırlama makineleri hakkında daha fazla bilgi için, 2019 kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

d-warper – Teknik Özellikler

[table id=4 /]